[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]
17. studenoga ove godine u hotelu ‘Lone’ održano je 12. međunarodno znanstveno-stručno savjetovanje ‘Energetska i procesna postrojenja’ u sklopu kojeg je održana tematska sekcija posvećena elektromobilnosti, na kojoj su govorili stručnjaci iz više energetskih tvrtki, visokih učilišta, ali i proizvođača opreme i vozila. Uz to, održan je i tematski okrugli stol o elektromobilnosti, a sudionici skupa imali su prigodu uživo isprobati nekoliko različitih tipova električnih vozila. Kolega Bruno Židov održao je prezentaciju pod nazivom – Strateške odrednice razvoja infrastrukture za napajanje električnih vozila i sudjelovao u održanom okruglom stolu. Kao i do sada, organizatori su bili tvrtka ENERGETIKA MARKETING i Hrvatska stručno-znanstvena udruga za energetiku, strojarske tehnologije i obnovljive izvore energije (HESO), dok se okupilo oko 300 sudionika iz Hrvatske, ali i iz Slovenije, Srbije, Bosne i Hercegovine, Njemačke i Poljske.
Osim spomenutog skupa, 18. studenoga, održan je 7. međunarodni forum o obnovljivim izvorima energije. Više o svemu pročitajte na stranicama samoga skupa.
[/et_pb_text][et_pb_gallery admin_label=”Gallery” gallery_ids=”3099,3100,3098,3096,3097,3095″ fullwidth=”on” show_title_and_caption=”on” show_pagination=”on” background_layout=”light” auto=”on” hover_overlay_color=”rgba(255,255,255,0.9)” caption_all_caps=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]
[/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dani energetske tranzicije Istarske županije
Zadovoljstvo nam je pozvati vas na konferenciju „Dani energetske tranzicije Istarske županije“, koja će se